Skambinkite

+370 67560143

Rašykite

info@lavinu.lt

Dirbame

Pr - Pn 9:00 - 18:00

Apie mus ir kaip mes susikūrėme

Sveiki atvykę į lavinu.lt, apie mus galime pasakyti tai, jog kuriame tyrinėjame pasaulį vaikų akimis! Mes aistringai siekiame, kad mokymasis būtų įdomus ir įtraukiantis, o mūsų vaikiškų pasaulio ir Lietuvos žemėlapių kolekcija skirta sužadinti smalsumą ir įkvėpti jaunus protus atrasti įvairius pasaulio stebuklus.

Mums patinka tai, ką darome, ir visada džiaugiamės galėdami nors šiek tiek prisidėti prie vaikų lavinimo. Nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų, pasiūlymų ar atsiliepimų. Esame čia, kad palaikytume jus ieškant žinių ir tyrinėjimų!

Diana Bartusevičienė lavinu.lt įkūrėja

"

Įkūrėja // Projekto vadovė

Diana Bartusevičienė

Aš tikiu, kad vaikų mokymas yra raktas į ateitį. Skatindami jų smalsumą ir kūrybiškumą, padedame jiems atrasti džiaugsmą mokantis. Sukūriau šią parduotuvę su tikslu, jog mūsų kurtos priemonės paskatins vaikų norą tyrinėti, suprasti ir augti. Leiskite jiems įžvelgti pažinimo džiaugsmą kiekviename mokymosi žingsnyje.

Mūsų istorija

Lavinu.lt prasidėjo nuo paprastos, bet gilios idėjos: sukurti mokomąsias priemones, kurios būtų ne tik informatyvios, bet ir patrauklios vaikams. Suprantame, kad pasaulis yra nepaprastai įvairi ir graži vieta, todėl norėjome sukurti pasaulio ir žemėlapius, kurie leistų vaikams įdomiai ir interaktyviai tyrinėti ir suprasti jį.

Mūsų misija

Mūsų misija – teikti jauniems nuotykių ieškotojams kokybiškus, spalvingus ir informatyvius žemėlapius, skatinančius patirti mokymosi džiaugsmą. Siekiame anksti ugdyti meilę geografijai, kultūroms ir kalboms, ugdydami nuostabos jausmą ir supratimą apie pasaulį ir įvairias jo šalis.

Mūsų produktai

Specializuojamės kurdami įvairius vaikams skirtus žemėlapius, įskaitant nuostabius, interaktyvius pasaulio žemėlapius, pritaikytus jauniems tyrinėtojams, kad jie atrastų žemynus, vandenynus ir sužinotų apie skirtingas kultūras. Be to, mūsų ypatingas dėmesys Lietuvos žemėlapiams leidžia vaikams giliau pasinerti į turtingą šios gražios Europos šalies geografiją.

Kuo mes išskirtiniai

Įmonėje lavinu.lt didžiuojamės savo žemėlapių kokybe ir detalumu. Kiekvienas iš jų yra kruopščiai sukurtas lietuvių dizainerės, ryškiomis spalvomis, patraukliomis iliustracijomis ir amžių atitinkančia informacija. Šie žemėlapiai yra ir mokomoji priemonė, ir žavūs kūriniai vaikų kambariams, klasėms, darželiams ar žaidimų aikštelėms.

Užsukite į mūsų parduotuvę ir išsirinkite savo žemėlapį

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top